Bu sistemde özel tasarlanmış mikro iğneler aracılığıyla cilt altına Radyofrekans enerjisi verilmektedir. Yaş ve çevresel faktörlere bağlı olarak zamanla kolajen liflerin arası açılır ve cilt elastikiyetini kaybeder. Altın Frekans olarak da bilinen Scarlet S ile arası açılan kolajen lifler tekrar bir araya getirilir.

0,5-3,5 mm’ye kadar cilt derinliğine inebilen ve geçtiği bölgenin tamamına Radyofrekans enerjisi veren bu sistem cildin tüm katmanlarını etkilediğinden epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilme imkanı sunar.

Özel tasarlanmış mikro iğneler ile cilt altını radyofrekans dalgalarıyla uyarır ve ciltte iyileşme süreci bu uyarılar sayesinde gerçekleşir. Aynı zamanda mikro iğneler cilt altına inerken cilt yüzeyini uyararak doğal iyileşme süreci başlatırlar ve ciltteki ton farklılıkları, akne izleri, yara izleri, lekeler, ince kırışıklıkların ve genişlemiş gözenek tedavisini mümkün kılarlar ayrıca deri altındaki dokularda yeni kollajen yapımına ve hasarlı kollajenin onarılmasına neden olur. Böylece ciltte yenilenme, hasarlı dokuların onarımı, parlak ve gergin bir cilt oluşumu gözlenir.

Altın iğne hakkında ayrıntılı bilgi ve online canlı video konsültasyon için dilerseniz linkteki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz: Forma Git!


Diğer Uygulamalar

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.