Dudak Dolgusu ile Doğal Güzelliğinizi İfade Edin! 

Günümüzde, dolgun ve etkileyici dudaklar güzellik standartlarının vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Ancak, her bireyin yüz yapısına uygun dudak boyutları farklılık gösterebilir. Biz Revo Aesthetics olarak burada önemli olanın dudaklarınıza hacim katarken doğallıktan sapmamanın ve yüzün dengesinin korunması olduğunu biliyoruz.  

Doğallığı Yakalamak İçin Uzman Dokunuşlar: Dudaklarınızın güzellik potansiyelini ortaya çıkarmak için en önemli faktör, dudaklarınızı yüzünüzle uyumlu bir forma getirmektir. Uygulamayı yapan hekimin uzmanlığı ve doğal dolgu maddeleri ile, dudaklarınızı doğal bir güzellikle buluşturuyoruz. 

Hyaluronik Asit, Doğallığın Anahtarı: Dudak dolgusu işlemi sırasında kullanılan hyaluronik asit, cilde hacim kazandıran ve dokuların onarılmasını sağlayan oldukça etkili bir dolgu maddesidir. Hyaluronik asit dudak dokusu ile uyumlu bir yapıya sahiptir.  

Dudak Dolgusu İşlemi Nasıl Yapılır? 

  • Ön görüşmede sizin ne istekleriniz ve uzman doktorun tavsiyeleri ile ortak kararlar verilir. 
  • Yüzün yapısına uygun dudak şekli belirlenir. 
  • İnce uçlu bir iğne ile dolgu maddesi enjeksiyonu yapılır. 
  • Toplamda 15-20 dakika süren bu işlemin sonuçları hemen görülebilir. 
  • İşlem sonrasında kısa süreli morluk ve şişlikler olabilir ve genellikle birkaç gün içinde geçer. 

Daha hızlı iyileşme için bazı kremler önerilebilir. İşlem genellikle 1 seans uygulama ve 1 seans kontrol olarak 2 seans olarak yapılır.  

Uygulama Sonuçları ve Kalıcılık: Dudak dolgusunda etki hemen görülür. Kalıcılık süresi kişinin dudak yapısı, yaş, elastikiyeti ve kullanılan dolgu malzemesine bağlı olarak 9 ila 12 ay arasında değişebilir, ancak bazı durumlarda bu süre 18 aya kadar uzayabilir. 

Dudak Dolgusu için Doğru Adres: Dudaklarınızın doğal güzelliğini ön plana çıkarmak ve hacmini korumak için zaman kaybetmeden bize ulaşın.  Ayrıntılı bilgi ve konsültasyon için aşağıdaki formu doldurabilir ya da telefon ile bize ulaşabilirsiniz.  

 Formu Doldurun!

0531 263 28 90 

Dudaklarınız, doğallığı ve zarafetiyle ön plana çıkıyor! 

 


Diğer Uygulamalar

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.