Visia, özel flaşları sayesinde 3 açıdan yüksek kalitede fotoğraflar çeker, yaptığı cilt analizlerini kantitatif ölçümlerle birlikte rapor haline getirerek ekrana yansıtır. Her bir cilt özelliğinin kritik bölgelerini belirler ve lekeler, kırışıklıklar cilt dokusu, porlar, UV lekeleri, kahverengi noktalar, kırmızı bölgeler ve porfirinleri anında analiz eder. Güneş hasarı değerlendirmesi ve analizi yapar, UV floresans ışıklandırma ile porfirinleri görüntüler. Deri altındaki kırmızı ve kahverengi bölgeleri görüntüleyerek; rozasea, kılcal damarlar, hiperpigmentasyon ve aknelerin analizini yapar.

Dünyanın en geniş cilt özellikleri veri tabanını kullanan patentli normlarla karşılaştırma analizi sayesinde, müşterinizin cildini aynı yaş ve cilt tiplerinin değerleriyle karşılaştırır. Leke, kırışıklık, doku, por, UV lekesi, kahverengi leke, kırmızı bölge ve porfirinleri ölçümler. Müşterinizin tüm cilt durumu ve yaşına bakarak, cilt yaşını gösterir. Kirpik geliştirme tedavilerinin sonuçlarını sayısal ve grafiksel olarak değerlendirir. Fitzpatrick cilt tipi (I-VI) otomatik olarak belirlenir. Leke, kırışıklık veya her ikisi birlikte olacak şekilde, cildin 5-7 yıl önceki ve sonraki durumunun simülasyonu yapılır. Cildi 3 boyutlu olarak farklı açılardan, doğal cilt tonu, renkli rölyef ve gri skala olarak görüntüler.

Visia hakkında ayrıntılı bilgi ve Dermatolog ile online canlı video konsültasyon için dilerseniz linkteki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz: https://forms.gle/UsDL2XaLGwtMPnLu6


Diğer Uygulamalar

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.