Belirgin ve Doğal Güzellik İçin Elmacık ve Yanak Dolgusu! 

Güzel ve belirgin elmacık kemikleri, yüz güzelliğinin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Elmacık bölgesinin ideal hacimlerde ve ölçülerde olması, yüzdeki “altın oran”ı elde etmenin anahtarıdır.  

Yaşla Gelen Değişikliklere Çözüm: Elmacık ve Yanak Dolgusu Yaşla birlikte elmacık ve yanak bölgesindeki hacim kayıpları, yüzde çökme ve sarkma gibi değişikliklere neden olabilir. Elmacık bölgesine yapılan dolgu uygulamaları, bu kayıpları eski haline getirerek yüze doğal bir lifting etkisi sağlayarak burun kenarı çizgilerini ve yüzdeki sarkmaları azaltır, göz altı çöküklüğü düzeltir. Bu sayede daha çekici, alımlı ve genç bir görünüm elde edebilirsiniz. 

 Neden Elmacık ve Yanak Dolgusu Tercih Etmeliyim? 

  • Elmacık bölgesindeki anatomik yapılar desteklenir 
  • Yüzde doğal bir lifting etkisi sağlanır  
  • Nazolabial (gülme çizgileri) çizgilerinde azalma sağlanır  
  • Göz altı çöküklüğünde düzeltme yapılır  

Elmacık ve yanak kemiği dolgusu uygulamaları deneyimli hekim kadromuz tarafından gerçekleştirilir. Bu sayede doğal ve dengeli sonuçlar elde edilir, yüz hatlarınızı belirginleştirirken aynı zamanda genç ve canlı bir görünüm kazanırsınız. 

Online Canlı Video Konsültasyon İçin Hemen Başvurun!  

Yanak ve elmacık kemiği dolgusu hakkında daha fazla bilgi almak ve uzmanlarımızla ücretsiz online ve yüz yüze konsültasyon için aşağıdaki formu doldurabilir ya da telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Doğal güzelliğinize kavuşmak için ilk adımı şimdi atın! 

https://forms.gle/UsDL2XaLGwtMPnLu6 

0531 263 28 90 

 

 


Diğer Uygulamalar

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.