Emerge soyucu özelliği olmayan 1410 nm lazer dalga boyunu kullanır. Ciltte doku kaybı yaratmadan cildi onaran, yenileyen ve gençleştiren yenilikçi bir teknolojidir. Kullandığı özel dalga boyu ve güvenli teknolojisi ile göz çevresi ve göz kapağında kullanılabilen FDA onayına sahip tek lazerdir. Fraksiyonel yani kontrollü hasar yaratan lazer ışınları, cilt yüzeyinde hiç bir travma yaratmadan dermisin alt katmanlarına kadar mikro termal kanallar açarak cilt yenilenme mekanizmasını harekete geçirirler. Oluşan termal hasar cilt altında kolajen sentezini uyararak kolajen üretimini arttırır. Birkaç hafta içeresinde koagüle olan alanda eski dokular yeni kolajen ve elastin dokusuyla yer değiştirir ve ciltte sıkılaşma etkisi gösterir. Aynı zamanda cildin onarımı da tetiklendiğinden daha sağlıklı, daha ışıltılı, daha pürüzsüz bir cilt elde edilir. Vücudun iyileşme mekanizmasıyla hasarlı doku yerini yeni dokuya bıraktığından çatlak tedavisinde de hasta memnuniyet oranı çok yüksektir. Emerge FDA onayına sahip son derece güvenli bir sistemdir. Göz çevresi ve göz kapağında kullanılabilen FDA onayına sahip tek cihazdır. Dolayısı ile son derece güvenlidir. Uygulamadan sonra hafif kızarıklık, hafif bir ödem ve sıcaklık hissi oluşabilir. Bu durum genellikle 12 saat sonra geçmektedir.

Cynosure Emerge hakkında ayrıntılı bilgi ve dermatolog ile online canlı video konsültasyon için dilerseniz linkteki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz: https://forms.gle/UsDL2XaLGwtMPnLu6


Diğer Uygulamalar

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.