Saten Dolgu ile Yeniden Parlayın! 

Günlük hayatın stresi ve zamanla artan yaş faktörü, cilt hücrelerimizin su depolama kapasitesini azaltır. Düzensiz beslenme, sigara kullanımı, düzensiz uyku gibi etkenler de eklenince cildimiz canlılığını kaybeder ve ince çizgiler oluşmaya başlar. Bu etkilerden hızlı ve etkili bir şekilde kurtulmak isteyenler için "Saten Dolgu" uygulaması adeta bir yaşam dokunuşudur. 

Saten Dolgu Nedir? Saten dolgusu, hyalüronik asit bazlı dolgu maddeleriyle gerçekleştirilen bir cilt yenileme ve canlandırma işlemidir. Hyaluronik asit, cildimizin orta tabakasında bulunan ve nem ile gerginlik sağlayan bir madde olarak bilinir. Cilde parlaklık ve yumuşaklık kazandırmanın yanı sıra elastikiyetini artırarak yaşlanmaya bağlı kırışıklıkların oluşumunu yavaşlatır. Ayrıca, alerjik reaksiyon riski olmayan doğal bir madde olarak öne çıkar. 

Akne ve skar izlerinin tedavisinden geniş gözeneklerin doldurulmasına kadar birçok alanda etkili olan Saten Dolgusu, özellikle sivilce izleri olanların ve gözenek sorunları yaşayanların tercihi olmaktadır. 

Saten Dolgu Uygulama Süreci Saten dolgu uygulaması yaklaşık 15-20 dakika sürer. İçeriğinde anestezik maddeler bulunduğu için ağrı hissi minimaldir ve kolayca uygulanabilir. Cildin durumuna ve yaşa bağlı olarak aylık 2-4 seans şeklinde uygulanır. Etkisi 9-12 ay sürebilir, bu da uzun süreli bir cilt yenileme çözümü sunar. 

Online/ Yüz Yüze Ücretsiz Konsültasyon İçin Hemen Bize Ulaşın! Saten dolgu hakkında daha fazla bilgi almak ve uzmanlarımızla ücretsiz bir şekilde online ya da yüz yüze konsültasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. 

 Doğal güzelliğinizi ön plana çıkarmak ve geçmişin izlerinden kurtulmak için şimdi adım atın! 

https://forms.gle/UsDL2XaLGwtMPnLu6 

0531 263 28 90 


Diğer Uygulamalar

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.