Göz çevresi cildi diğer cilt bölgelerinden oldukça ince ve hassastır. Bu nedenle hem yaşlanma sürecinde hem de olumsuz yaşam tarzından ilk etkilenen bölge göz çevresindeki deridir. Göz çevresindeki hem genetik hem de edinsel kırışma, morluk, halkalanma ve torbalanma gibi sorunları göz altı mezoterapisi ile tedavi etmek mümkündür. Göz çevresi mezoterapisi, hyaluronik asit, antioksidanlar, aminoasitler ve B grubu vitaminlerden oluşan özel bir mezoterapi yöntemidir. Mezoterapinin içerisindeki bu farklı maddeler birbirleriyle sinerjik etki oluşturarak göz çevresinde yaşanan kırışıklık, morarma, sarkma ve renk farklılıkları sorununu giderebilmektedir. Göz çevresi mezoterapisi küçük özel mezoterapi iğneleri ile göz çevresindeki belli bölgelere 1,5 - 3 santim aralık bırakılarak, 15 dakika gibi kısa sürede uygulanır.

Göz altı mezoterapisi hakkında ayrıntılı bilgi online canlı video konsültasyon için dilerseniz linkteki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz: https://forms.gle/UsDL2XaLGwtMPnLu6


Diğer Uygulamalar

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.