Ameliyatsız şekilde yüzünüzdeki sarkan dokuları gergin hale getirmeyi amaçlayan  tıbbi bir uygulamadır. İnsan dokusuna uyumlu, gerginliğe dayanıklı olarak özel olarak üretilen düz ya da kılçıklı iplerin ince bir kılavuz iğne yardımı ile cilt altına yerleştirilmesi prensibine dayanan bir uygulamadır. Cilt altına yerleştirilen ipler sayesinde birkaç hafta içinde kollajen üretiminin tetiklenmesiyle kırışıklıklar azalmakta, cilt elastikiyeti artmakta ve sarkan yerler toparlanmaktadır.

Son yıllarda tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bu yöntem özellikle sarkan yanak ve çene görüntüsünün düzelmesinde, çene hattını keskinleştirmede  kırışıklık ve elastin kaybında kullanılabilen güvenli bir yöntemdir.

İple yüz germe hakkında ayrıntılı bilgi ve online canlı video konsültasyon için dilerseniz linkteki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz: https://forms.gle/UsDL2XaLGwtMPnLu6

 


Diğer Uygulamalar

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.