Gençlik Serumu; cildinizin yaşlanma, güneşin zararlı etkileri, stres ve kötü beslenme gibi nedenlerle kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazandırmak için İsviçreli bilim adamları tarafından dizayn edilmiş bir cilt gençleştirme ürünüdür. Gençlik Serumu nemini ve canlılığını yitirmiş, yaşlanma belirtileri başlamış ciltlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş Hyalüronik Asit ve patentli Aminoasit kombinasyonu içerir. Gençlik Serumu; cilde nem ve canlılık kazandırma, ince kırışıklıkları giderme cilt elastikiyetini geri kazandırma akne izlerini giderme boyun ve dekolte bölgesi kırışıklık tedavisi amacıyla kullanılabilir. Gençlik Serumu uygulamasında, hekiminiz cilt tipinize ve probleminize göre Classic ya da HMW formları ile sizin için doğru tedavi protokolünü belirleyecektir. Bu tedavi hissettiğiniz yaşı yaşamanızın önündeki engelleri kaldıracaktır.

Özet Anlatım: Gençlik Serumu; cildinizin yaşlanma, güneşin zararlı etkileri, stres ve kötü beslenme gibi nedenlerle kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazandırmak için İsviçreli bilim adamları tarafından dizayn edilmiş bir cilt gençleştirme ürünüdür. Hyalüronik Asit ve patentli Aminoasit kombinasyonu içeren Gençlik Serumu; nemini ve canlılığını yitirmiş, yaşlanma belirtileri başlamış ciltlerde kullanılarak hissettiğiniz yaşı yaşamanızın önündeki engelleri kaldırır.

Gençlik serumu hakkında ayrıntılı bilgi ve online canlı video konsültasyon için dilerseniz linkteki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz: https://forms.gle/UsDL2XaLGwtMPnLu6


Diğer Uygulamalar

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.