Revo Aesthetics olarak, güzellik ve sağlık konusunda dünyadaki öncü yenilikleri İstanbul Levent’te, ödüllü mimarlar tarafından tasarlanan lüks mekanımızda sizlerin hizmetine sunuyoruz. Burada unutulmaz bir cilt bakım deneyimi sizi bekliyor!

Cildiniz İçin En İyi Bakım: Cildinizin sağlığını ve gençliğini korumak için düzenli cilt bakımının önemine inanıyoruz. Revo’ya özgü medikal cilt bakım protokolleriyle, herkesin cilt tipi ve yaşam tarzına uygun özel çözümler sunuyoruz. Uzman ekibimiz tarafından kişiye özel hazırlanan cilt bakım protokollerimizle, cildinizin dönemsel ihtiyaçlarına yönelik paketler oluşturuyoruz. Bu paketler ile cildinizin dengesini koruyarak sağlıklı yaş alma sürecine destek oluyoruz.  

Ücretsiz Cilt Analizimiz ile Tanışın: FDA onaylı Visia görüntüleme cihazımız özel sensörleri ile farklı açılardan yüksek kaliteli fotoğraflarınızı çeker ve yaptığı cilt analizlerini kantitatif ölçümlerle birlikte rapor haline getirerek ekrana yansıtır.  

Her bir cilt özelliğinin kritik bölgelerini belirleyerek kahverengi lekeler, hiperpigmentasyon, UV lekeleri, kırışıklıklar, cilt altındaki porlar, porfirinler, rozasea, kılcal damarlar ve aknelerin analizini yapar. Cilt analizi sonrasında size özel cilt bakımı protokollerine karar verilir.  

HydraFacial ile Cildinizin Yeniden Doğuşunu Keşfedin:  

FDA onaylı HydraFacial cihazımız, cildinizi canladırmak için son derece güvenli, konforlu ve pratik bir yöntem sunar. 

HydraFacial’ı farklı kılan, cildinizi tazeleyip canlandıran özel patentli bir serum iletim sistemi olmasıdır. Vorteks adındaki bu teknoloji sayesinde hijyenik bir şekilde cilt besleyicilerini ileterek cildinizi derinlemesine temizler, nemlendirir ve besler. Uygulamada kullanılan tüm ürünler titizlikle test edilip üretilmektedir. 

HydraFacial ile cilt ölü hücrelerinden arındırılır, temizlenir ve antioksidanlar, peptidler, hyalüronik asit bileşenleri ile korunur. Bu sayede cilt nemlenir ve beslenir. Etkisi gözle görülür bir şekilde anında hissedilir ve uzun süre kalıcıdır. Önemli olan bu cihazın ve kullanılan solüsyonların orijinal olmasıdır. 

Cilt Bakım İçeriği: 

  • Ücretsiz cilt analizi 
  • Cilt ölü hücrelerinden arındırma ve derinlemesine temizleme 
  • Antioksidanlar, peptidler, hyalüronik asit ile cildi koruma ve besleme 
  • Maske uygulaması 
  • Yüz masajı 
  • Cilde uygun nemlendirici ve güneş kremi uygulaması 

Revo Aesthetics farkıyla, ABD'de üretilen ve titizlikle test edilen ürünlerimiz ile cildinize en kaliteli bakımı sunuyoruz. Orijinal FDA onaylı HydraFacial cihazı ve solüsyonları ile yüz güldüren sonuçlar vaat ediyoruz. 

 

Randevu İçin Bu Formu Doldurabilirsiniz. 


Diğer Uygulamalar

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.